Adopcja komórek jajowych. Poszukiwana… :)

Kilka dni temu dostałam na bloga wiadomość od dziennikarki TVN Style z programu Miasto Kobiet. Twóry programu poszukują kobiety, która zdecydowała się adoptopować komórki jajowe.

Nie mogłam im pomóc (choć czuję coś w rodzaju misji, jednak w tym temacie nie mam doświadczeń). Ustaliłam z redakcją, że w jej imieniu zamieszczę ogłoszenie.

Jeśli uważacie, że ta sprawa ma sens i znacie kogoś, kto chciałby i mógłby podzielić się swoją historią, przekażcie proszę niniejsze ogłoszenie 🙂

Redakcja Miasta Kobiet, programu prowadzonego przez Dorotę Wellman i Paulinę Młynarską na antenie TVN Style,  poszukuje kobiet, które zdecydowały się na adopcję komórek jajowych. Będzie to dyskusja poparta wiedzą i poglądami ekspertów oraz historią kobiety, która zdecydowała się swoje jajeczka –  sprzedać. Rozmowa nie będzie kompletna, bez kobiety, która podjęła się adopcji. Stąd gorąca prośba do czytelniczek bloga o zgłoszenie się i podzielenie się z nami swoim szczęściem. 
Nagranie odbędzie się 27 lub 28 stycznia w Warszawie. Za poświęcony nam czas oferujemy wynagrodzenie, a osobom spoza Warszawy oferujemy zwrot kosztów dojazdu oraz hotel. 
Prosimy o kontakt na miastokobiet@tvn.pl lub pod numer 502-555-156.
Dziękujemy!

0 komentarzy

    1. Novum, Warszawa. Lipiec 2013 – wizyta kwalifikacyjna do in vitro. W zasadzie był chyba tylko jeden wywiad, kilka badań krwi (nie przypomnę sobie jakich) i od razu decyzja – na sierpień możliwość zrobienia in vitro (z której z głupich powodów wtedy nie skorzystałam). Potem musiałam odczekać do kolejnego kwartału roku, bo tak sie rozkładały finanse jakie dostawała klinka z MZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *