wszystkie testy ciążowe wychodzą tak samo

żadnego cudu nie będzie

jestem sucha i bezpłodna.

są chwile, w których jednak mieści mi się w głowie, dlaczego mój mąż pewnego dnia zrobił tamten krok w stronę rozstania, a nie rozumiem za to dlaczego jeszcze jest ze mną.

*

*

*

i niczym mu tego nie wynagrodzę. bo jeśli nie mogę dać mu dziecka, mogłabym dać mu więcej miłości. a daję tylko gorycz.

*

4 komentarze

 1. Czytając pani bloga poczułam ogromną potrzebę napisania do pani.
  Lecz teraz kiedy piszę mam pustkę w głowie.
  Śledząc kolejne wpisy mam wrażenie jakby ktoś miał dostęp do moich myśli.Jakby niektóre fragmenty były napisane moją ręką.
  Życzę pani,sobie i wszystkim w podobnej sytuacji żeby któregoś dnia zdarzył się ten wymarzony cud…..

 2. Chciałabym napisać ci coś kojącego, ale chyba nie potrafię mój test też wyszedł negatywnie. Po co te wszystkie puste słowa – będzie dobrze, nie martw się – jeśli nie jest dobrze, a martwienie się jest wbudowane w mózg kobiety bezpłodnej. Ale wiesz co tak sobie myślę, że jest w tym i coś dobrego – zobacz jak będziemy potrafiły docenić macierzyństwo kiedy ono już nastąpi, a nastąpi ja w to wierze ty przecież też. Damy radę. Pamiętaj nie jesteś z tym problemem sama. Zawsze możemy pogadać jeśli będziesz chciała.

 3. Życzę Pani powodzenia. I niech się Pani trzyma takiego męża jak najmocniej to skarb. A to, że testy ciążowe wychodzą negatywnie nie znaczy, że zawsze tak będzie. W końcu wiele rodzin bezpłodnych zostaje rodzicami czy to dzięki in vitro czy dzięki naprotechnologii. No i zawsze zostaje adopcja. Na pewno jakiś maluszek czeka na Was.
  Powodzenia :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *